Lessenrooster sportjaar 2024-25

Sportjaar 2024-25

Onder voorbehoud van wijzigingen. Laatste update: 13 juni 2024.
dag en uurgroep
maandag
18.00-20.30TTJ (toestelturnen jongens)
18.00-20.00acrogym (competitie)
20.30-21.30cardio & BBB
dinsdag
17.30-20.00acrogym (recrea + précompetitie)
18.00-20.00recreatieturnen meisjes 12 - 15 jaar (meisjes 4) en meisjes 15 - 18 jaar (meisjes 5)
20.00-21.00sport & spel dames
woensdag
14.00-17.00acrogym (competitie)
15.30-18.00TTM (toestelturnen meisjes) tot 12 jaar
17.00-19.30TTM (toestelturnen meisjes) vanaf 12 jaar
18.00-20.00recreatieturnen meisjes 10 - 11 jaar (5e en 6e leerjaar - meisjes 3)
19.30-21.30tumbling
donderdag
17.30-20.00TTM (toestelturnen meisjes)
18.00-20.00TTJ (toestelturnen jongens)
21.00-22.30volleybal heren
vrijdag
18.00-20.00TTJ (toestelturnen jongens)
18.00-21.00 acrogym (competitie)
20.00-22.00recreatieturnen jongens 12 - 15 (jongens 4)
zaterdag
09.15-10.15kleuters groep C (3e kleuterklas)
10.15-11.00selectieploeg kleuters
10.15-11.15kleuters groep B (2e kleuterklas)
11.15-12.15kleuters groep A (vanaf 3 jaar)
12.30-14.30acrogym (recrea + pre-competitie)
12.30-14.30recreatieturnen jongens 9 - 12 jaar (jongens 3)
14.30 - 16.30recreatieturnen meisjes 6 - 7 jaar (1e en 2e leerjaar - meisjes 1)
15.30-17.30recreatieturnen meisjes 8 - 9 jaar (3e en 4e leerjaar - meisjes 2)
16.30-18.30jongens 6 - 9 jaar (jongens 2)
17.30-20.30TTM (toestelturnen meisjes)
20.30-21.30tumbling
20.30-22.30recreatieturnen jongens 15 - 18 jaar (jongens 5)
zondag
09.00-10.00 (Ymeria)kleuterdans 2e en 3e kleuterklas
09.30-12.30acrogym (competitie)
10.30-11.30 (Ymeria)dans 12 - 15 jaar (dans 4) en 15 - 18 jaar (dans 5)
11.00-13.00 (Herent)tumbling
11.30-12.30 (Ymeria)dans 9 - 12 jaar (dans 3)
12.30-13.30 (Ymeria)dans 6 - 9 jaar (dans 2)
13.00-16.00TTJ (toestelturnen jongens)
13.00-16.00TTM (toestelturnen meisjes)
16.00-18.00trampoline
18.00-20.00volwassenenturnen
Ymeria: Ontmoetingscentrum Ymeria (naast de turnzaal)
Herent: Sportcentrum Bart Swings