Hallo allemaal!
Vandaag is het onze laatste dag ☹. De ochtend begon met een zonnetje, iedereen was klaar om er een fantastische dag van te maken. Het laatste van onze kampdans werd aangeleerd en opnieuw werden de coolste turnoefeningen gedaan!
Na de turnles stonden de leden al snel in de eettent met hongerige magen. We aten macaroni! Zoals de traditie op turnkamp gaat, at iedereen zonder handen. Dankjewel kookies voor deze weeral overheerlijke maaltijd!
Na de siësta vertrokken meisjes 4 al snel met de fiets naar het provenciaal domein. Zij gingen hun laatste namiddag zwemmen. Jongens 4 speelden zeeslag. Door in teams opdrachten uit te voeren, kwamen ze te weten waar elkaars boten lagen. Meisjes 2 deden een kookspel en waren verkleed als echte koks. Ze deden een zoektocht in Olne waarbij ze ingrediënten moesten verzamelen. Daarna bakten ze samen een heerlijke cake. Jongens 2 deed een vreetquiz. Ze moesten geblinddoekt eten proeven en allerlei etensvragen oplossen. Daarna maakten ze hun olympische spelen doorheen het kamp af, de cool boys waren de grote winnaars!
Jongens 3 kregen maar niet genoeg van het sporten. Zij deden er allerlei verschillende, zoals voetbal en frisbee, als namiddagactiviteit. Meisjes 3 speelden in teams om zoveel mogelijk punten te verzamelen, ze moesten opdrachten doen zoals een quiz, een toneeltje maken en chinese voetbal. Meisjes 5 speelde het grote curry-spel, een stadsspel waarbij een potje curry verstopt was. Door opdrachten te voltooien, kregen ze tips naar de juist plaats. Maya en Lene vonden als eerste het potje curry!
’s Avonds genoten we met alle groepen samen van het laatste deel van het kampthema. Eindelijk kwamen we te weten wie baron Barrie vermoord had… het was Boris Bromvlieg! Daarna zaten we gezellig aan het geïmproviseerde kampvuur, aten we een stukje cake en genoten we na van een geweldig kamp!
Wij vonden het fantastisch om weer 10 dagen jullie kampleiding te zijn. Wij willen graag onze kookies en leidingsploeg bedanken voor al hun harde werk voor en tijdens kamp!
Een beelldverslag van deze dag vind je via deze link.
Tot volgend jaar!
Marje en Hanne

